HASBRO Panenka Elsa Frozen (Ledové Království) Zobrazit větší

HASBRO Panenka Elsa Frozen (Ledové Království)

DS82960910

Nový produkt

Tento produkt již není na skladě

549,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

****
Fanoušky Ledového království potěší tento sortiment, který přináší jejich oblíbenou sesterskou dvojici: Annu a Elsu z Arendelle. Anna a Elsa mají každá na sobě klasické šaty, které jste viděli ve filmu Ledové království,včetně nazouvacích bot. Každá panenka se prodává zvlášť

Panenky zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček. Kterou holčičku by nebavila hra s panenkami? Převlékání, sehrávání scének nebo aranžování domečku pro panenky je přeci zábava! Panenka je dárek, který udělá radost každé malé slečně, princezně nebo mamince. Panenky se vyrábějí v různých variantách (Barbie, princezny, víly, miminka, panenky s nejrůznějšími funkcemi atd.) Pro nejmenší děti jsou vhodné látkové panenky nebo panenky s látkovým tělíčkem a plastovou hlavičkou a končetinami.

Pohádka Ledové Království: Nebojácná a věčně optimistická Anna se vydává na velkolepou výpravu v doprovodu drsného horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena, aby nalezla svou sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila království Arendelle do věčné zimy. Na své pouti se Anna a Kristoff setkávají s podmínkami, které si nezadají s nejvyššími velehorami světa, mýtickými trolly a legračním sněhulákem Olafem, a navzdory drsným živlům se zoufale pokoušejí dosáhnout svého cíle dříve, než bude zcela pozdě.

Kus výška v cm 35,6
Kus šířka v cm 15,2
Kus hloubka v cm 4,9

3+-dm-

Recenze

Nebyl nalezen žádný komentář zákazníka.

Napsat recenzi

HASBRO Panenka Elsa Frozen (Ledové Království)

HASBRO Panenka Elsa Frozen (Ledové Království)