Nové DINO Puzzle selfie Frozen (Ledové Království) 24 dílků skládačka Zobrazit větší

DINO Puzzle selfie Frozen (Ledové Království) 24 dílků skládačka

DS61590782

Nový produkt

Tento produkt již není na skladě

153,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

****
Puzzle TREFL je kvalitní polskou značkou, která od roku 1985 získala jedno z předních míst na trhu s puzzle. Nabízí širokou škálu motivů i typů puzzle zejména pro děti s aktuálně oblíbenými postavičkami z pohádek, a pro dospělé puzzle do velikosti 3000 dílků.

Skládání puzzle je oblíbená zábava. Puzzle můžete složit, znovu rozebrat a později si to zopakovat nebo obrázek třeba slepit a použít jako dekoraci na stěnu. Puzzle je hra oblíbená napříč věkovými skupinami - oblíbily si ji jak děti tak i zkušení mistři ve skládání. Puzzle v rámečku je velmi oblíbené u nejmenších dětí.

Pohádka Ledové Království: Nebojácná a věčně optimistická Anna se vydává na velkolepou výpravu v doprovodu drsného horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena, aby nalezla svou sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila království Arendelle do věčné zimy. Na své pouti se Anna a Kristoff setkávají s podmínkami, které si nezadají s nejvyššími velehorami světa, mýtickými trolly a legračním sněhulákem Olafem, a navzdory drsným živlům se zoufale pokoušejí dosáhnout svého cíle dříve, než bude zcela pozdě.

Rozměr složeného puzzle:26 x 18 cm
Materiál:papír
Rozměry krabice (balení):27,5 x 19 x 4,5 cm
Přibližná velikost dílku:4,5 cm
Počet dílků:24
Vhodné pro děti od 4 let.

Recenze

Nebyl nalezen žádný komentář zákazníka.

Napsat recenzi

DINO Puzzle selfie Frozen (Ledové Království) 24 dílků skládačka

DINO Puzzle selfie Frozen (Ledové Království) 24 dílků skládačka