LEGO ARCHITECTURE Vítězný Oblouk 3D model 21036 STAVEBNICE Zobrazit větší

LEGO ARCHITECTURE Vítězný Oblouk 3D model 21036 STAVEBNICE

DS46968862

Nový produkt

Tento produkt již není na skladě

899,01 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

LEGO 21036 - Vítězný oblouk z produktové řady LEGO ARCHITECTURE - Dětské plastové kostky v krabici.

Oživ znovu nádheru jedné ze světově nejproslulejších památek s tímto velkolepým modelem LEGO. Stavba Vítězného oblouku byla zahájena na pokyn Napoleona Bonaparte v roce 1806 jako výraz oslavy vojenských úspěchů francouzské armády. Na základě původního návrhu francouzského architekta Jean-Francois Chalgrina byl oblouk dokončen v roce 1836 a zůstává architektonickou památkou, vítající ročně více než 600 000 návštěvníků. Tento propracovaný model je zaměřen na sochami ozdobené mohutné pilíře a sochařské reliéfy, zatímco jemné zbarvení dodává teplo a důraz jeho tlustým obrysovým čarám a celkovým konturám. Model dále obsahuje zlatou desku reprezentující hrob neznámého vojína a LEGO® interpretaci věčného plamene, který je v Paříži každý večer znovu zažehnut k uctění památky válečných obětí.

LEGO Architecture oslavuje minulost, přítomnost i budoucnost architektury. Hlavní ambicí této série je inspirovat k tvořivosti všechny věkové kategorie díky architektuře, strojírenství a stavebnictví z celého světa. Kterou celosvětově známou budovu či stavbu byste si rádi postavili? Stavebnice Lego Architecture jsou pro svou náročnost vhodné pro děti od 12 let, ale jistě najde své fanoušky i mezi dospělými. Zažijte ten úžasný pocit, kdy vám pod rukama vyrůstá architektonický skvost.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 26 x 19 x 6cm
Rozměry složeného modelu (š v h): 14,5 x 11,5 x 9cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků v balení: 386

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 12 let

-dm-

Recenze

Nebyl nalezen žádný komentář zákazníka.

Napsat recenzi

LEGO ARCHITECTURE Vítězný Oblouk 3D model 21036 STAVEBNICE

LEGO ARCHITECTURE Vítězný Oblouk 3D model 21036 STAVEBNICE