LEGO CITY Dobrodružství na kajaku 60240 STAVEBNICE Zobrazit větší

LEGO CITY Dobrodružství na kajaku 60240 STAVEBNICE

DS91821435

Nový produkt

skladem

249,01 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

LEGO 60240 - Dobrodružství na kajaku z produktové řady LEGO CITY. Dětské plastové kostky v krabici.

Užij si spoustu parádních zážitků se sadou LEGO® City 60240 Dobrodružství na kayaku, která obsahuje mohutné terénní auto s velkým předním nárazníkem, postelí, kabinou pro minifigurku a prostorem na otevírací střeše pro připevnění kajaku s pádlem. Tato kreativní stavebnice zahrnuje také minifigurku a figurku žáby.

LEGO City je inspirováno životem ve městě a nabízí vašim dětem skvělou možnost tento život poznat. Najdou tu všechna hlavní témata na celé hodiny her, od policejních a hasičských sborů po spoustu úžasných vozidel a ikonických budov - zamilují si jejich stavění a hry s nimi. LEGO City je plné podrobností podněcujících představivost, a je to tedy velmi proměnlivý svět. Je to svět nekonečných příležitostí, který umocňuje jak různorodost dětských her, tak jejich zábavnost.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 15,5 x 14 x 4,5cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků v balení: 84

Obsah balení: minifigurka kajakáře a figurka žáby, mohutné terénní auto s velkým předním nárazníkem, postelí, kabinou pro minifigurku a prostorem na otevírací střeše pro připevnění kajaku s pádlem, záchranná vesta, pádlo a foťák

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 5 let

Recenze

Nebyl nalezen žádný komentář zákazníka.

Napsat recenzi

LEGO CITY Dobrodružství na kajaku 60240 STAVEBNICE

LEGO CITY Dobrodružství na kajaku 60240 STAVEBNICE