LEGO FRIENDS Stephanie a letní srdcová krabička 41386 STAVEBNICE Zobrazit větší

LEGO FRIENDS Stephanie a letní srdcová krabička 41386 STAVEBNICE

DS96149845

Nový produkt

skladem

199,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

LEGO 41386: Stephanie a letní srdcová krabička z produktové řady LEGO FRIENDS - Dětské plastové kostky v krabici.

Stephanie se se svojí srdcovou krabičkou přenese přímo do víru letních radovánek. Na pláži je živo a zabavit se dá mnoha způsoby. Krabička ukrývá kolotoč s plechovkami, které je třeba sestřelit! Zvládne Stephanie zamířit vodní pistolí tak, aby se jí to povedlo? Krabička LEGO je zdobená jmenovkou v motivu plážové osušky a figurky i ostatní vybavení lze do ní zase pěkně uschovat. Je tak skvělá zejména na cesty.

Stavebnice LEGO Friends jsou určeny pro všechny malé slečny, které rády se svými kamarády zažívají různá dobrodružství a nebo události běžného dne stejně jako dospělí. V městečku Heartlake žije pětice nerozlučných kamarádek, která zažívá ty nejrůznější příhody. Společně s nimi mohou malé stavitelky do přírody, do školy, za sportem i za kulturou a vždy zažijí spoustu dobrodružství i přátelské pohody. Stavebnice LEGO rozvíjí kreativitu, jemnou motoriku i představivost dětí a řadí se mezi jednu z nejoblíbenějších dětských her.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 20 x 19 x 7cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků v balení: 95
Obsah balení: minipanenka Stephanie, sestavitelná krabička v barvách Stephanie s ozdobnou jmenovkou, stánek s funkcí shození plechovek, vodní pistole s funkcí střílení, balón ve tvaru psa

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 let

Recenze

Nebyl nalezen žádný komentář zákazníka.

Napsat recenzi

LEGO FRIENDS Stephanie a letní srdcová krabička 41386 STAVEBNICE

LEGO FRIENDS Stephanie a letní srdcová krabička 41386 STAVEBNICE