LEGO PRINCESS Královská oslava Ariel, Šípkové Růženky a Tiany STAVEBNICE 41162 Zobrazit větší

LEGO PRINCESS Královská oslava Ariel, Šípkové Růženky a Tiany STAVEBNICE 41162

DS85296279

Nový produkt

skladem

1 299,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

LEGO 41162 - Královská oslava Ariel, Šípkové Růženky a Tiany z produktové řady LEGO PRINCESS. Dětské plastové kostky v krabici.

Sada LEGO® | Disney 41162 Královská oslava Ariel, Šípkové Růženky a Tiany je speciální stavebnice se 3 slavnými princeznami od Disneyho, která oslavuje hned 3 Disney výročí: 60. výročí Šípkové Růženky, 30. výročí Malé mořské víly a 10. výročí pohádky Princezna a žabák. Obsahuje malou hradní věž s točitým schodištěm vedoucím do ložnice Šípkové Růženky a balkónem s otočným parketem, Arielin mušlový trůn a kočár tažený delfínem a restauraci princezny Tiany s malou kuchyní a jídelním koutem. Tato skvělá modulární stavebnice má snadno přestavitelné části a dá se spojit s jinými kompatibilními sadami LEGO | Disney Princess™, proto umožní všem fanynkám princezen od Disneyho popustit uzdu fantazii a vytvořit dobrodružství snů.

Stavebnice LEGO Disney Princess jsou určeny pro všechny malé slečny. Přeneste se do pohádkového světa plného nejen princezen, ale i spousty dalších pohádkových bytostí, a prožijte s nimi spoustu nezapomenutelných dobrodružství na cestě za štěstím. Stavebnice LEGO rozvíjí kreativitu, jemnou motoriku i představivost dítěte a představuje jednu z nejoblíbenějších dětských her. Prožijte s Locikou z pohádky Na vlásku její nejlepší den.

Rozměry balení (š v h): 28 x 26 x 7,5cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků v balení: 282

Obsah balení: 3 minifigurky: Šípková Růženka, Ariel a Tiana, navíc figurka veverky, delfína a žáby, hradní věž Šípkové Růženky, restaurace Tiany, Arielin kočár tažený delfínem, doplňky: hřeben, mašle do vlasů, 3 čelenky, dlaždice s notami, růže, hrnec, croissant, třešně a zákusek

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 5 let

Recenze

Nebyl nalezen žádný komentář zákazníka.

Napsat recenzi

LEGO PRINCESS Královská oslava Ariel, Šípkové Růženky a Tiany STAVEBNICE 41162

LEGO PRINCESS Královská oslava Ariel, Šípkové Růženky a Tiany STAVEBNICE 41162