LEGO NINJAGO Spinjitzu Zane 70661 STAVEBNICE Zobrazit větší

LEGO NINJAGO Spinjitzu Zane 70661 STAVEBNICE

DS34294204

Nový produkt

skladem

269,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

****
LEGO 70661

Prokaž chladné nindža schopnosti se spinnerem 70661 Spinjitzu Zane od LEGO® NINJAGO®! Tato nindža hračka obsahuje Zaneův ledový NINJAGO spinner – novinku chystanou na leden 2019 – a 3 přídavné prvky pro útočný, obranný a rychlostní režim. Zkoušej nejrůznější techniky a experimentuj, vytvářej si vlastní výzvy a soupeř se svými kamarády – možnosti jsou nekonečné. Tato kreativní stavebnice obsahuje minifigurku Zanea s katanou, a navíc 3 sestavitelné držáky pro přídavné zbraně a další dílky.

Lego NINJAGO v mžiku vtáhne vaši ratolest do světa plného akce a dobrodružství a dokáže jej zabavit i na celé hodiny! Ninjago vychází z populárního TV seriálu, v němž stateční nindžové bojují proti nepřátelům, kteří se snaží zničit jejich svět. Vaše dítě bude nadšené ze setkání se známými postavičkami a že si bude moci zahrát hru Spinjitzu.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

7+

Kus výška v cm 23
Kus šířka v cm 23,8
Kus hloubka v cm 6,2

Obsah balení:
minifigurka Zanea se stříbrnou katanou
ledový spinner
3 sestavitelné držáky pro přídavné zbraně

109 dílků

Recenze

Nebyl nalezen žádný komentář zákazníka.

Napsat recenzi

LEGO NINJAGO Spinjitzu Zane 70661 STAVEBNICE

LEGO NINJAGO Spinjitzu Zane 70661 STAVEBNICE