BRIO DŘEVO Baby moje první vláčkodráha 18 dílků set s mostem a doplňky Zobrazit větší

BRIO DŘEVO Baby moje první vláčkodráha 18 dílků set s mostem a doplňky

DS66025528

Nový produkt

skladem

1 119,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Je čas, aby i nejmladší strojvedoucí přišli na novou zábavu! Díky této pokročilé sadě pro nejmenší může Vaše dítě vzít na projížďku vlak přes nebo pod pestrobarevný visutý most a prozkoumat rozličné tratě, které může postavit. Výborné pro zvídavé batole.

Sada obsahuje mašinku, vagónek s kuličkovým nákladem a otáčecím reliéfem stimulující zrak dítěte. Je možné jejich jednoduché propojení díky chytrému magnetu na vagonu, který drží k mašince z obou stran. Koleje se dají složit z 8ks (délka 170mm), nájezdů na most a sjezdu, jež umožňuje hladký sjezd mašinky z mostu. Sada obsahuje také 4 zakončení kolejí, které hladce navedou každého strojvůdce bezpečně na trať. Hračka je vyrobena ze dřeva a kvalitního plastu.

Vláčkodráhy od výrobce hraček Brio jsou kvalitní a designově povedené dřevěné hračky, které jistě nadchnou vaše děti. Vláčkodráhy mají mnoho doplňků a příslušenství, dají se rozšířovat o koleje, výhybky, mašinky, nádraží, tunely a další různé věci. Tím se stává z vláčkodráhy univerzální hračka, u které je zaručeno, že po čase neskončí opomenutá někde v koutě, ale díky těmto doplňkům a rozšiřítelnosti vláčkodráhy si vaše děti s vláčkodráhou dokáží hrát celé hodiny a dny.

Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i rodiči. Hračky ze dřeva patří mezi zdravotně nezávadné hračky.

Rozměry balení (š v h): 39 x 29,5 x 12cm
Rozměry mašinky (d š v): 6 x 3 x 4cm
Materiál: dřevo, plast, kov

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců

Recenze

Nebyl nalezen žádný komentář zákazníka.

Napsat recenzi

BRIO DŘEVO Baby moje první vláčkodráha 18 dílků set s mostem a doplňky

BRIO DŘEVO Baby moje první vláčkodráha 18 dílků set s mostem a doplňky